MÖBLER / Bord / Spelbord 3865510

nr 386 5510

Spelbord

1800-tal, mahogny (fanérskador)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 14 november 2005

13/11 19:26:16 1      ledande budet*